Personal

Personal image

Panos Letsios

Tandtekniker & Grundare

panos@virtuelldental.se

Patrik Bylund

Tandtekniker & Grundare

patrik@virtuelldental.se

Panos Letsios & Patrik Bylund

Tandtekniker & Grundare

Panos Letsios och Patrik Bylund är båda tandtekniker och grundare till Virtuell Dentalteknik. De startade tillsammans företaget år 2011 och deras vision och passion gör att företaget fortsätter att växa.

panos@virtuelldental.se

patrik@virtuelldental.se

Personal image

Adriatik ”Vagge” Dedej

Labbchef

adriatik@virtuelldental.se

Adriatik ”Vagge” Dedej

Labbchef

Adriatik ”Vagge” Dedej är tandtekniker och Virtuell Dentaltekniks labbchef. Han började på företaget år 2013 efter sin tid som tandteknikerstudent.

adriatik@virtuelldental.se

Personal image

Kristina Balogh

Administration & Ekonomi

kristina@virtuelldental.se

Kristina Balogh

Administration & Ekonomi

Kristina Balogh kom till Virtuell Dentalteknik hösten 2019 och arbetar med administration och ekonomi. Hon har tidigare arbetat som ekonomiansvarig.

kristina@virtuelldental.se

Personal image

Alma Gjeloshi

Tandteknikerbiträde (specialist inom gips)

alma@virtuelldental.se

Alma Gjeloshi

Tandteknikerbiträde (specialist inom gips)

Alma Gjeloshi är tandteknikerbiträde med specialisering inom området gips. 
Hon kom till Virtuell Dentalteknik i mars 2019 och har tidigare arbetat inom servicebranschen.

alma@virtuelldental.se

Personal image

Josefin Abdel Keddons

Tandtekniker (specialist inom porslin)

josefin@virtuelldental.se

Josefin Abdel Keddons

Tandtekniker (specialist inom porslin)

Josefin Abdel Keddons är tandtekniker med specialisering inom området porslin. Hon började på Virtuell Dentalteknik oktober 2019 och var innan det tandteknikerstudent.

josefin@virtuelldental.se

Personal image

Nina Svedberg

Kvalitet & Administration

nina@virtuelldental.se

Nina Svedberg

Kvalitet & Administration

Nina Svedberg kom till företaget under hösten 2019 och arbetar med kvalitet och administration. Hon har tidigare arbetat inom service, inom bl.a. apoteksbranschen.

nina@virtuelldental.se

Personal image

Jeanette Hagelsten

Administration & Ekonomi

jeanette@virtuelldental.se

Jeanette Hagelsten

Administration & Ekonomi

Jeanette Hagelsten kom till företaget oktober 2019 och arbetar med administration och ekonomi. Hon har tidigare arbetat som ekonomiansvarig.

jeanette@virtuelldental.se

Personal image

Natalie Kassianidou

Tandtekniker

natalie@virtuelldental.se

Natalie Kassianidou

Tandtekniker

Natalie Kassianidou är tandtekniker. Hon började på Virtuell Dentalteknik september 2019 och var innan det tandteknikerstudent.

natalie@virtuelldental.se

Personal image

Daniel Norgren

Tandteknikerassistent & Logistikchef

daniel@virtuelldental.se

Daniel Norgren

Tandteknikerassistent & Logistikchef

Daniel Norgren är tandteknikerassistent och Virtuell Dentaltekniks logistikchef. Han började på företaget november 2018 och har även tidigare arbetat som tandteknikerassistent.

daniel@virtuelldental.se

Personal image

Jan-Olof Wolinder

Tandteknikerbiträde

jan-olof@virtuelldental.se

Jan-Olof Wolinder

Tandteknikerbiträde

Jan-Olof Wolinder är tandteknikerbiträde och började på företaget hösten 2019. Innan tiden på Virtuell Dentalteknik så har han jobbet med sortering på postterminal.

jan-olof@virtuelldental.se

Personal image

Kenneth Vallenholm

Kvalitetsansvarig / Konsult

kenneth@virtuelldental.se

Kenneth Vallenholm

Kvalitetsansvarig / Konsult

Kenneth Vallenholm är Virtuell Dentaltekniks kvalitetsansvarig/konsult. Med hans långa erfarenhet bidrar han med kunskap för nya innovativa lösningar inom tandteknik.

kenneth@virtuelldental.se